Wyrusz z WA-MA po przygodę!

plakat rajdu
Tradycji staje się zadość. Akademicki Klub Turystyczny w dniach 26-29 maja zaprasza na 63. Ogólnopolski Rajd Studencki po Warmii i Mazurach WA-MA.

Ostatni tydzień maja należy do WA-MA! W ośrodku wypoczynkowym Obieżyświat w Skorupkach koło Rynu nad jeziorem Tałty, od 26 do 29 maja odbędzie się już 63. Rajd WA-MA. Jedna z najstarszych studenckich turystycznych imprez, rówieśniczka Kortowiady.

Jak zawsze, organizator – Akademicki Klub Turystyczny przygotował kilka różnych tras.  W tym roku na wamowiczów czekają trasy: żeglarska, rowerowa, kajakowa oraz piesza. Wszyscy spotykają się na wspólnej mecie w sobotę 28 maja. Następnie odbędzie się oficjalne podsumowanie rocznej pracy Akademickiego Klubu Turystycznego.

Studenci, weterani, sympatycy Klubu i Naszej uczelni wezmą udział w konkursach, będą bawić się przy ognisku i śpiewać do białego rana.

Szczegóły warto śledzić na oficjalnym fanpage imprezy na Facebooku: https://www.facebook.com/RajdWAMA