Wnętrza według najlepszych wzorów - finisaż wystawy

Zmień rozmiar tekstu

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM oraz Wydział Sztuki UWM zapraszają na finisaż wystawy WARMIA MAZURY DESIGN FESTIVAL 30. 09. (piątek) od godz. 17:00.

Wystawa ta to część „Warmia Mazury Design Festival”. W Starej Kotłowni można oglądać meble i obiekty użytkowe zaprojektowane przez studentów kierunków projektowych z Ukrainy, ASP w Krakowie, uczniów Liceum Plastycznego w Olsztynie oraz prace konkursowe z Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz w Krakowie. Poza tym inne ekspozycje warmińskiego festiwalu sztuki projektowej można oglądać w galeriach „Amfilada” i „Stary Rynek” Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wystawa w Starej Kotłowni będzie czynna od 14 do 30.09.

Liderem festiwalu jest fundacja Formwell. Partnerzy to: Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM, Wydział Sztuki UWM oraz Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach:
Fotorelacja z wydarzenia: http://formwell.pl/fotorelacja--wystawy--centrum-ekspozycyjne--stara-kot...