VIII Studencki Festiwal Teatralny

Teatr Studencki Cezar i Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zaprasza wszystkich na VIII Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Theatrum Orbis Terrarum”, który odbędzie się w Olsztynie w dniach 24-26 kwietnia 2015 roku.

Festiwal składa się z dwóch części: przeglądu konkursowego i pozakonkursowych działań specjalnych. Spektakle będą prezentowane na dwóch scenach Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Na scenie zobaczymy następujące teatry i spektakle: Młodzieżowa Grupa Teatralna "Ło/Men" z Lubawy, tytuł spektaklu: „Poszukiwany P.M.”, Teatr Bakałarz z Krakowa, tytuł spektaklu : „Gąska”, Teatr Bezpański z Rudy Śląskiej, tytuł spektaklu : “Back to the roots”, Grupa Teatralna „Kokon” z Olsztyna, tytuł spektaklu: „Zabawa”, Teatr Politechniki Warszawskiej, tytuł spektaklu: „Tiramisu”, Marta Andrzejczyk z Olsztyna, tytuł spektaklu: „Kim jest Wiera Gran” - monogram muzyczny, Grupa teatralna SCENA 138 z Gdyni, tytuł spektaklu: „Śpiąca Królewna”, Teatr Społeczny Biuro Rzeczy Osobistych z Gdyni, tytuł spektaklu: „Anima Dyptyk”, Teatr Kasablanka z Gdańska, tytuł spektaklu: „Pan H.”, Chojnickie Studio Rapsodyczne z Chojnic, tytuł spektaklu: „Bon Voyage”.

Gościem specjalnym festiwalu będzie Teatr Nikoli z Krakowa.

Patronat artystyczny nad imprezą objął Olsztyński Teatr Lalek. Więcej na stronie: www.festiwalsoft.pl

 

w kategorii