VII Forum Matematyków Polskich w Kortowie

Zmień rozmiar tekstu

W dniach 13-16 września na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM odbędzie się VII Forum Matematyków Polskich.

Uroczyste otwarcie obrad nastąpi 13 września o godz. 9.00 w Auli B w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UWM przy ul. Słonecznej 54. W obradach forum uczestniczyć będą matematycy ukraińscy. Organizatorzy zaplanowali dyskusje w sesjach tematycznych oraz wykłady plenarne poprowadzone przez laureatów nagród głównych PTM.

Organizatorem jest Oddział Olsztyński Polskiego Towarzystwa Matematycznego we współpracy z WMiI. Podczas uroczystego otwarcia forum zostaną wręczone doroczne nagrody PTM oraz International Stefan Banach Prize for a Doctoral Dissertation in the Mathematical Sciences fundowanej przez firmę Ericpol.

Nad obradami forum patronat medialny objęły Radio UWM FM, Telewizja Kortowo, Wiadmości Uniwersyteckie UWM, Radio Olsztyn oraz Gazeta Olsztyńska.

Szczegółowy program: http://7forum.ptm.org.pl/pl/program-chronologicznie