VI Kortowskie Zawody Autostopowe

Kortowski Autostop, to jedna z wielu inicjatyw członków Akademickiego Klubu Turystycznego. Celujemy wyłącznie w najpiękniejsze zakątki Polski.

Zawody są w formie wyścigu, który zaczyna się w Kortowie a kończy na drugim skraju Polski. Pierwsze 3 pary na mecie otrzymują nagrody - sprzęt turystyczny. Reszta zawodników bierze udział w loterii, z równie ciekawymi nagrodami. Przewidziany jest również konkurs fotograficzny i konkurs na najlepsze przebranie. Jeśli myślisz, że dotarcie autostopem na drugi kraniec Polski w jeden dzień jest niemożliwe, to przekonaj się, że nawet nowicjusz może tego dokonać!

Popularność zawodów rośnie z roku na rok. Zaczynaliśmy od kilkudziesięciu chętnych, których wraz z kolejnymi edycjami przybywało. Dzisiaj jesteśmy rozpoznawalni w całym kraju. W zeszłym roku było 200 osób, w tym roku mamy nadzieję na jeszcze większą frekwencję. Jeśli nie masz pary, bez obaw, zgłoś się do nas - znajdziemy Ci towarzysza.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów kciukowania na zbliżającą się VI edycję zawodów - tym razem do Polanicy Zdrój w dniach 21.04.-23.04.2017.

Śledź nas na bieżąco na www.fb.com/kortowskiautostop .

Ewa Staniewicz

w kategorii