V Bieg Uniwersytecki

Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, kanclerz oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM zapraszają do udziału w V Biegu Uniwersyteckim, który odbędzie się 9 czerwca w Kortowie.

Planowana długość trasy to 8-10 km. Rejestracja trwa do 5 czerwca. Kwota wpisowego w tym roku wynosi 30 zł. Pakiet startowy obejmuje m.in.: koszulkę, pamiątkowy medal, posiłek i gadżety. Podczas wydarzenia, które tradycyjnie odbędzie się w malowniczym miasteczku studenckim Kortowie każdy będzie mógł skorzystać z darmowych konsultacji z najlepszymi olsztyńskimi fizjoterapeutami. Zaplanowano także atrakcje dla najmłodszych - Festiwal Lekkiej Atletyki dla dzieci. Rejestracja odbywa się internetowo. Szczegóły w linku. W biegu wystartować może maksymalnie 500 osób. Nie zwlekajcie z zapisami do ostatniej chwili!

O Biegu Uniwersyteckim Radio UWM rozmawia z Krystyną Pieczulis-Smoczyńską ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM w Olsztynie. Spotkał się z nią Arkadiusz Stępień-Miernikowski. Posłuchaj!

 

w kategorii