UWM zaprasza na 19. Dni Nauki i Sztuki

zajęcia podczas ODNiS
Już po raz 19 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza we wrześniu pasjonatów wiedzy, wszystkich kreatywnych, ciekawych świata i naukowych tajemnic. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki odbędą się w dniach 22-24 września.

Warto w tym czasie odwiedzić uniwersyteckie laboratoria i pracownie. Szczegółowy program znajduje się na https://dninauki.uwm.edu.pl/

Dla wygody, wszystkie wydarzenia zostały pogrupowane w 7 kategoriach obejmujących medycynę, nauki humanistyczne, ekonomiczne, ścisłe, biologiczne. Ciekawe zajęcia przygotowano również dla miłośników sztuki. Można będzie m.in. nauczyć się pisać ikony, posłuchać dźwięków Afryki, poznać tajniki grafiki.

Organizatorzy zaplanowali zajęcia stacjonarne oraz w formule online. Rejestrować się można za pomocą strony internetowej.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza! Odkrywajmy razem świat nauki!

Projekt dofinansowany z programu Społeczna odpowiedzialność nauki Ministra Edukacji i Nauki