Uniwersytecki Teatr Muzyczny zaprasza na casting!

afisz teatru
Zapraszamy studentów UWM oraz mieszkańców Olsztyna na casting do Uniwersyteckiego Teatru Muzycznego!

I ETAP - Sprawdzenie warunków scenicznych i rozmowa kwalifikacyjna - to nic innego jak przesłuchanie. Zapytamy o Twoje pasje i poprosimy o krótką prezentację własnej osoby. Poprosimy też o zaśpiewanie fragmentu dowolnego utworu.

Termin I - 07.11.2019 - godzina 16:00 Wydział Sztuki UWM (ul. Szrajbera 11) w sali 318

Termin II - 08.11.2019 - godzina 16:00 Wydział Sztuki UWM (ul. Szrajbera 11) w sali 318

Uniwersytecki Teatr Muzyczny UWM w Olsztynie to pierwsza w Polsce tego typu organizacja, której celem jest rozwijanie pasji i umiejętności artystycznych studentów. Kierowana jest również do wszystkich mieszkańców miasta.