Teatr Kloszart zaprasza na premierę

"Nie odbieraj!" to najnowszy spektakl Teatru Kloszart. Zostanie on zaprezentowany publiczności 2 i 3 kwietnia o godz. 19 w Auli Teatralnej w Centrum Nauk Humanistycznych.

 

"Nie odbieraj!" to spektakl, w którym po odebraniu jednego telefonu może zmienić się całe życie – tak opisują swoją najnowszą sztukę przedstawiciele Teatru Kloszart. I zdradzają, że będzie on okazją do namysłu nad nietypową sytuacją. - Co byś zrobił, gdyby wpadła ci w ręce dzwoniąca komórka, a ty po jej odebraniu zostałbyś wzięty za kogoś, kim nie jesteś? Na to pytanie będzie musiała odpowiedzieć sobie główna bohaterka spektaklu – Jean.

„Nie odbieraj!” to czarna komedia ze zdumiewającą intrygą i trudnymi do przewidzenia perypetiami. Amerykańska pisarka – Sarah Ruhl zaskakuje swoje postaci niecodziennymi sytuacjami. Napisana przez nią historia jest mieszanką świata dobrze nam znanego i tego dalekiego od realności, jak świat umarłych (niczym z obrazu „Nocne marki” Edwarda Hoppera). Dodatkowo historia wprowadza widza w relacje widoczne w kulturze społeczeństw rozwiniętych, które wiążą się z zagubieniem, chaotycznością i przebodźcowaniem.

Wstęp na spektakl jest darmowy. Przedstawiciele Teatru bardzo proszą widzów o założenie ciemnego/czarnego stroju.

 

Więcej o swoim spektaklu jego twórcy mówili >>> w Radiu UWM FM

 

 

w kategorii