Szkolenie z zakresu ipr dla pracowników branży bio-med

Zmień rozmiar tekstu

Już 28 listopada br. zapraszamy na szkolenie pracowników naukowych zainteresowanych ochroną własności przemysłowej dla wynalazków i odkryć z dziedzin Bio-Med.

Już 28 listopada br. serdecznie zapraszamy pracowników naukowych zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi podstaw ochrony własności przemysłowej dla wynalazków i odkryć z dziedzin Bio-Med. Szkolenie poprowadzi Anna Grzelak - dr nauk biologicznych, polski rzecznik patentowy, specjalizująca się w ochronie rozwiązań w dziedzinie biotechnologii, mikrobiologii, biologii molekularnej, farmacji, medycyny i weterynarii oraz w badaniach patentowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały dla uczestników oraz serwis kawowy.

Program spotkania oraz rejestracja (wyłącznie w formie elektronicznej) dostępne na stronie internetowej RPK