Siatkarski Gwóźdź Programu

Zmień rozmiar tekstu

plakat programu
Kto lepiej zagrywa do celu, czyje zagrywki są wolniejsze? Kto lepiej wykona przegląd pojazdu na stacji diagnostycznej? Zapraszamy do obejrzenia nowego nagrania filmowego: „Siatkarski Gwoźdź Programu”

„Siatkarski Gwóźdź Programu” to nowy program internetowy realizowany przez oficjalną stronę PlusLigi. Dwaj zawodnicy z tej samej drużyny mierzą się ze sobą w konkurencja siatkarskich i pozasportowych. Niedawno ekipa SiatkarskiejLigi TV odwiedziła stolicę Warmii i Mazur - w rywalizacji "1 na 1" zmierzyli się Daniel Pliński i Kuba Kochanowski. Rywalizacja toczyła się na terenach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: w hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego w Kortowie oraz na Wydziale Nauk Technicznych. Co lepsze - młodość czy doświadczenie? Kto lepiej zagrywa do celu, czyje zagrywki są wolniejsze? Kto lepiej wykona przegląd pojazdu na stacji diagnostycznej? Zapraszamy do obejrzenia nowego nagrania filmowego: „Siatkarski Gwoźdź Programu” https://www.youtube.com/watch?v=Y_XXUBkaNrU

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po 21. kolejkach siatkarskiej PlusLigi zajmują wysokie, 3. miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Andrea Gardiniego w najbliższą sobotę udadzą się do Kielc, na mecz z Effectorem (godzina 18:00). Olsztyńscy akademicy w Hali Urania zaprezentują się w środę, 22 lutego w konfrontacji przeciwko MKS Będzin (godzina 18:00).

w kategorii