SHOWBIZ - Show Us Your Business! 2022 Otwieramy rekrutację!!!

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w projekcie: SHOWBIZ - Show Us Your Business!, którego realizacja została zaplanowana na kwiecień-maj 2022.

Udział w tym przedsięwzięciu da uczniom niepowtarzalną szansę na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania i komunikacji oraz nawiązanie wspaniałych międzyszkolnych relacji.

Podczas projektu uczniowie wezmą udział w:

• DNIU Z EKONOMIĄ obejmującym warsztaty nt. różnych aspektów przedsiębiorczości i spotkania z mentorami (przedstawicielami startupów i dojrzałych przedsiębiorstw),
  • SYMULACJI ROZWOJU MIKROBIZNESU polegającej na wirtualnych spotkaniach z mentorami i pracy nad własnymi pomysłami na startup,
  • FINAŁOWYM KONKURSIE z prezentacją założeń działalności i produktu/usługi zaprojektowanego startupu przed jurorami.

Wsparcie kierowane jest do uczniów szkół średnich (klasy 2-3) województwa warmińsko-mazurskiego. Do uczestnictwa w Projekcie zostanie zrekrutowanych 9 zespołów
4-osobowych
, przy czym jedną szkołę reprezentować może kilka zespołów.

Więcej szczegółów znajdziecie w REGULAMINIE REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W MIĘDZYSZKOLNYM PROJEKCIE „SHOWBIZ – Show Us Your Business!” 2022dostępnym na stronie internetowej ciitt.uwm.edu.pl/showbiz2022. Tam też znajduje się formularz rejestracyjny.

Rekrutacja została przedłużona do 13.04.2022 – zapraszamy!

W razie pytań, prosimy o kontakt z Agnieszką Domańską (89 524 52 40, agnieszka.domanska@uwm.edu.pl).