Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na konferencję

Zmień rozmiar tekstu

plakat konferencji RPK programów badawczych UE na UWM
RPK zaprasza na konferencję „Energetyczna kanapka na trawie – czyli aktualne konkursy w programie Horyzont 2020 w obszarach: Energia, Środowisko i Żywność”.

Konferencja odbędzie się 8 grudnia (czwartek) w godz. 10.00-14.30 w Bibliotece Uniwersyteckiej, s. 307

Celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych konkursów z Programu Horyzont 2020 w obszarach: Żywność, Środowisko i Energia oraz zachęcenie do aplikowania poprzez zaprezentowanie doświadczeń związanych z pozyskaniem finansowania i realizacją projektu z programu Horyzont 2020 oraz doświadczeń ewaluatora projektów w KE.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych organizatorzy proszą o rejestrację elektroniczną poprzez stronę RPK www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce Szkolenia.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

plakat konferencji RPK programów badawczych UE na UWM