Radio UWM FM zaprasza na jesienne przesłuchania

Zmień rozmiar tekstu

Masz trochę wolnego czasu, głowę pełną pomysłów, bzika na jakimś punkcie i chcesz sprawdzić się przed mikrofonem? Radio UWM FM zaprasza na jesienne przesłuchania! Już 27 i 28 października będziecie mieli szansę, by dołączyć do zespołu rozgłośni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Dlaczego warto spróbować? Współpraca z redakcją - nawet jeśli nie planujecie dziennikarskiej kariery - poszerzy Wasze horyzonty, pozwoli otworzyć się na innych, poznać wiele ciekawych osób a może nawet przeżyć przygodę swojego życia!

"Poszukujemy dziennikarzy, prezenterów, autorów audycji. Jeśli masz ciekawy pomysł na swoją obecność na antenie Radia UWM FM - przedstaw go nam. Jeśli nie - przyjdź również. Opowiedz nam o sobie, swoich zainteresowaniach a znajdziemy dla Ciebie miejsce w redakcji i na antenie. Nie musisz mieć doświadczenia. Jesteśmy tu po to, by wszystkiego Cię nauczyć od podstaw - pracy z mikrofonem, montażu dźwięku, przygotowania małych a następnie większych form dziennikarskich i audycji" - zachęcają radiowcy z Kortowa.

W Radiu UWM FM swoją przygodę rozpoczynali dziennikarze współpracujący dziś z największymi mediami lokalnymi i ogólnopolskimi. Spróbuj i Ty! Nie odkładaj tego na później. Przesłuchania odbędą się w piątek 27 października od 15 do 18 oraz w sobotę 28 października od 12 do 15.

Masz pytanie - napisz: pisz@uwmfm.pl lub po prostu przyjdź do redakcji w DS2 (ul. Kanafojskiego 1).