Radio UWM FM najbliżej siatkarzy z Olsztyna

Zmień rozmiar tekstu

Mateusz Lewandowski i Wojciech Włodarczyk
Jesteś kibicem? Chcesz słuchać relacji z meczów na żywo? Taką możliwość da Ci jedynie Radio UWM FM.

Po fantastycznej serii zwycięstw siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansowali na 3. miejsce w PlusLidze! O 10. wygraną z rzędu zawalczą w najbliższą sobotę 18 lutego na wyjeździe z Effectorem Kielce. Chcesz wysłuchać relacji z tego meczu na żywo?

Zapraszamy na transmisję spotkania na antenie Radia UWM FM. To jedyna stacja radiowa, która relacjonuje przebieg meczów siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn na żywo. Początek o godz. 18:00. Studio przedmeczowe startuje o 17:40. Mecze komentują: Sebastian Chrostowski i Mateusz Lewandowski. Kibicuj na fali 95,9 fm oraz www.uwmfm.pl.

Siatkarskie emocje tylko na antenie rozgłośni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Relacje z meczów to jednak nie jedyna siatkarska audycja w Radiu UWM FM. W każdy wtorek o godz. 13 stacja zaprasza także do słuchania klubowej audycji AZS „Na fali”. A w niej m.in. rozmowy z zawodnikami, ciekawostki z szatni i mnóstwo innych tematów okołosiatkarskich.

Jeśli jeszcze czujesz niedosyt siatkówki  to możesz jeszcze obejrzeć „Siatkarski Gwóźdź Programu”. Jest to nowy program internetowy realizowany przez oficjalną stronę PlusLigi. Dwaj zawodnicy z tej samej drużyny mierzą się ze sobą w konkurencja siatkarskich i pozasportowych. Niedawno ekipa SiatkarskiejLigi TV odwiedziła stolicę Warmii i Mazur - w rywalizacji "1 na 1" zmierzyli się Daniel Pliński i Kuba Kochanowski. Rywalizacja toczyła się na terenach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego: w hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego w Kortowie oraz na Wydziale Nauk Technicznych.

Co lepsze - młodość czy doświadczenie? Kto lepiej zagrywa do celu, czyje zagrywki są wolniejsze? Kto lepiej wykona przegląd pojazdu na stacji diagnostycznej? Zapraszamy do obejrzenia nowego nagrania filmowego: „Siatkarski Gwóźdź Programu” https://www.youtube.com/watch?v=Y_XXUBkaNrU

Plan meczy do końca rundy zasadniczej tego sezonu PlusLigi:

18.02.2017 Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn - transmisja godz. 18:00

22.02.2017 Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - transmisja godz. 18:00

25.02.2017 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - transmisja godz. 14:45

04.03.2017 Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - transmisja godz. 14:45

08.03.2017 Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn

11.03.2017 Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - transmisja godz. 14:45