Radio UWM FM na Wydziale Sztuki

10 grudnia studio Radia UWM FM nadawać będzie z Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Na specjalne wydanie audycji "Podwójne Espresso" zapraszają: Magdalena Miszewska i Kasia Staszko. Wśród naszych gości pojawią się m.in. dziekan prof. Benedykt Błoński, oraz dyrektorzy instytutów: prof. Marcin Wawruk (Instytut Muzyki) oraz prof. Zygmunt Droński. Nie zabraknie też studentów. Opowiemy o kierunkach studiów, zespołach i grupach artystycznych działających na Wydziale Sztuki UWM. Zapraszamy w najbliższą środę 10 grudnia od 13 do 15.

Audycja jest częścią cyklu spotkań z przedstawicielami jednostek UWM. W listopadzie radiowe studio nadawało z Wydziału Humanistycznego, zaś w styczniu pojawi się na Wydziale Biologii i Biotechnologii. Przybliżamy w ten sposób słuchaczom ofertę kształcenia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, badania naukowców i działalność studencką