Przygoda z Tatą w Kortowie

Już w niedzielę 19 czerwca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą". Dzięki wspólnej zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko czeka na uczestników gry miejskiej, która odbędzie się w Kortowie.

- Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku - informują organizatorzy. - Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w naszym pikniku jest bezpłatny.

Osoby, które dołączą do zabawy, mogą liczyć nie tylko na atrakcje i przygody, ale także... pamiątki.

Start gry zaplanowano na niedzielę 19 czerwca, na godz. 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są do soboty, 18 czerwca, do godziny 18:00. Żeby zapisać się na wydarzenie, trzeba wejść na stronę www.przygodaztata.azs.pl

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, realizująca zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, oraz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Źródło: AZS , red.

w kategorii