Projekt Strefa Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0. Spotkanie informacyjne

strefa plakat
Wszystkich zainteresowanych pracowników, doktorantów oraz studentów zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące udziału w projekcie „Strefa Pomysłodawcy-Wsparcie 4.0”. Spotkanie odbędzie się 16 marca o godz. 16:00 w formule online.

Czym jest Strefa Pomysłodawcy?

„Strefa Pomysłodawcy” to ogólnopolski pilotażowy program Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, wspierający innowacyjność w Polsce, realizowany przy współpracy partnerów: lidera – Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Krakowskiego Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o.

„Strefa Pomysłodawcy” to miejsce upowszechniania innowacji, tworzenia nowych idei i pomysłów, skupiających zespoły i ludzi gotowych do eksperymentowania i poszerzania swoich horyzontów. A przede wszystkim przestrzeń do wdrażania i rozwijania swojego pomysłu biznesowego.  Aktualnie prowadzony jest III już nabór wniosków projektowych. W poprzednich dwóch naborach aplikowało już blisko 100 innowatorów, z czego 25 rozpoczęło już inkubację.

Co zyskasz aplikując do projektu?

• Wsparcie twojego pomysłu biznesowego o wartości 35 tys. złotych
  • Opiekę managerów i ekspertów
  • Pomocą naukową
  • Profesjonalną analizę biznesową
  • Pakiet szkoleń
  • Zaplecze technologiczne

W programie spotkania nasi eksperci poruszą następujące zagadnienia:

• W jaki sposób aplikować do projektu?

• Jak prawidłowo wypełnić wniosek?

• Według jakich kryteriów oceniane będą pomysły przez ekspertów?

• Jakie wsparcie możesz otrzymać biorąc udział w projekcie?

Spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać zgłoszenia za pośrednictwem formularza:

Więcej informacji o projekcie: www.strefapomyslodawcy.plk

FB: @StrefaPomyslodawcy