Prezentacja siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn

Zielona Armia wraca do gry! Przyjdź i ją poznaj. Oficjalna prezentacja siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2019/20 odbędzie się w sobotę 19 października w godz. 14.00-18.00 w Galerii Warmińskiej przy ul. Tuwima 26 w Olsztynie.

Organizatorzy prezentacji przygotowali wiele atrakcji, min.: trening z gwiazdami PlusLigi, spotkanie z Seyedem Mohammadem Mousavi, prezentację nowych strojów meczowych ufundowanych przez Sponsora Technicznego EYE Sport Polska. Na koniec zaś będzie można posłuchać koncertu Jakuba Zajączkowskiego - uczestnika The Voice of Poland TVP i wiele, wiele innych!

Wielka inauguracja PlusLigi już w kolejną sobotę - 26 października o godz. 14:45, w Hali Urania. Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Cerradem Czarni Radom!

Zobacz Seyeda Mohammada Mousavi - gwiazdę irańskiej siatkówki, debiutującego w PlusLidze! Zobacz po raz pierwszy w biało-zielonych barwach Mistrza Świata - Mateusza Mikę! Kto okaże się lepszy na pozycji przyjmującego - Wojciech Żaliński czy Wojciech Włodarczyk? Zobacz na żywo po raz pierwszy Zieloną Armię! Pomóż akademikom zwycieżyć na inauguracji PlusLigi! Transmisja Radio UWM FM.

lek

w kategorii