Powitanie wiosny z Kortowiadą. Organizatorzy przygotowali niespodziankę

Kortowiada 2022 rozpocznie się 1 czerwca i potrwa cztery dni. Do tej pory ogłoszono 10 z 15 artystów. Są wśród nich m.in. Kayah, Kwiat Jabłoni, Enej i PRO8L3M. Na 21 marca organizatorzy przygotowali niespodziankę.

Tajemniczy komunikat, który pojawił się na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, a pod którym podpisali się "Organizatorzy Kortowiady", brzmi:

Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś… dobrego!

Nie zdradzimy nic więcej poza tym, że czekamy na Was 21 marca od godz. 10 w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie!

Pozostajemy w kontakcie!

Szczegółów dotyczących wydarzenia należy wypatrywać na profilach Kortowiady w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że 61. edycja olsztyńskich juwenaliów odbędzie się od 1 do 4 czerwca. Scena główna stanie na plaży kortowskiej. Do tej pory potwierdzono, że koncerty na niej zagrają: Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Enej, Tymek, PRO8L3M, Łydka Grubasa i Kayah.

Karnety dostępne są w sprzedaży internetowej: www.bilety.kortowiada.pl.

Kortowiada to nie tylko koncerty na scenie głównej. Samorząd studencki UWM, będący jednym z organizatorów Kortowiady, już zapowiada szereg wydarzeń towarzyszących: sportowych, artystycznych i integracyjnych. Dla fanów imprez w słuchawkach przygotowany zostanie np. namiot Silent Party. Będzie on działał przez wszystkie juwenaliowe dni.

Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany w tym zakresie przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

dbp