Poszukiwana, poszukiwany: Ajdol Kortowiady 2022

Każdego roku wiosną samorząd studencki szuka w Kortowie talentów wokalnych. Trzy osoby, które zasłużą na miano Ajdola 2022, wystąpią na scenie głównej Kortowiady.
Ajdol to konkurs wokalny, którego uczestnikami mogą być studenci UWM. Zgłoszenia do przesłuchań dokonuje się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Kortowiady. W tym samym miejscu należy też szukać regulaminu.

Wzięcie udziału w Ajdolu to niepowtarzalna szansa na zaśpiewanie podczas Kortowiady.

- Zapraszamy zarówno tych, którym marzy się wielka kariera, jak i tych, którzy chcą po prostu przeżyć ciekawą przygodę - przekonują organizatorzy konkursu. I przypominają, że ważne zadanie stoi nie tylko przed uczestnikami wokalnych zmagań, ale też przed kibicami: to oni przyznają dziką kartę publiczności!

W tym roku po raz pierwszy w historii eliminacje odbywają się we wszystkich kortowskich klubach, czyli Rakorze, Antałku, Edenie i Sumerze.

Zwycięzcy eliminacji wystąpią w jednym z trzech finałów w trakcie Kortowiady (2, 3 i 4 czerwca). O tym, którego dnia zaprezentują się publiczności olsztyńskich juwenaliów, zdecyduje losowanie.

Na laureatów konkursu czekają nagrody!

• Zwycięzca każdego z finałów ma niepowtarzalną szansę wystąpić tego samego dnia wieczorem na Scenie Głównej na Plaży Kortowskiej!
  • Każdy z trzech laureatów wygrywa możliwość nagrania własnego singla (solo lub z zespołem) w studiu naszego partnera – New Living Culture Studio!
  • Do rąk najlepszych wokalistów trafią także gadżety od naszych partnerów.

Terminy eliminacji:

• 27 kwietnia godzina 21:00 w klubie Rakor
    • 11 maja godzina 21:00 w klubie Antałek
    • 18 maja godzina 21:00 w klubie Eden
    • 25 maja godzina 21:00 w klubie Sumer

Terminy finałów:

• I finał: 2 czerwca o godzinie 14:00 w Strefie Studenckiej przy Centrum Konferencyjnym UWM
    • II finał: 3 czerwca o godzinie 16:00 w Strefie Studenckiej przy Centrum Konferencyjnym UWM
    • II finał: 4 czerwca o godzinie 13:00 na w Strefie Studenckiej przy Centrum Konferencyjnym UWM

Podczas eliminacji dopuszczone są wyłącznie występy a capella. W finale będzie natomiast możliwość użycia podkładu muzycznego.
Więcej ważnych informacji znajdziesz w regulaminie konkursu, z którym koniecznie się zapoznaj!

Dodatkowe pytania można kierować do organizatorów drogą mailową: ajdol@kortowiada.pl

Więcej informacji na stronie: https://kortowiada.pl/ajdol-2022/