Poniedziałek z muzyką Ludwiga van Beethovena

Zmień rozmiar tekstu

koncert prof. Artura Miliana
Zapraszamy na koncert muzyki Ludwiga van Beethovena z cyklu Instytut Muzyki Swojemu Miastu, który odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego, o godz. 18.00 w Kamienicy Naujacka MOK przy ul. Dąbrowszczaków.

Wystąpią: prof. Artur Milian (skrzypce) i Agnieszka Panasiuk (fortepian). Prowadzenie: prof. Leszek Szarzyński. W programie również przedstawienie sylwetki prof. Artura Miliana, wykładowcy Instytutu Muzyki UWM.

Imprezy w ramach cyklu Instytut Muzyki Swojemu Miastu to koncerty muzyki nie tylko poważnej, ale i filmowej czy też rozrywkowej. Wykonawcami są studenci i wykładowcy, czasem także zaproszeni przez nich goście i absolwenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach cyklu odbywają się też egzaminy dyplomowe studentów.

Wstęp wolny.

Współorganizacja: Instytut Muzyki UWM