Pierwszy Startup Weekend na Warmii i Mazurach

Startup Weekendy organizowane są na całym świecie - od USA przez Polskę po Indie. W dniach 27-29 marca Startup Weekend odbędzie się w Olsztynie.

Wydarzenie polega na zebraniu zespołu i w ciągu 54 godzin założeniu startupu - narzędzia, serwisu lub usługi.

- Na to wydarzenie może zgłosić się każdy, kto ma pomysł na działalność gospodarczą i chciałby coś zrobić – tłumaczą organizatorzy. - Podczas Startup Weekendu każdy może przedstawić swój pomysł i jeśli ten spodoba się uczestnikom, zebrać ekipę, która razem będzie go realizować.

Najważniejsze jest jednak wspólne działanie ludzi z różnych branż, którzy razem będą pracować nad pomysłem. W Startup Weekendach biorą udział programiści, marketerzy, graficy, ale także po prostu ludzie z wizją.

Nad powstawaniem startupów będą czuć mentorzy z całej Polski. Są to inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy zaczynali na podobnych wydarzeniach i osiągnęli sukces. Ostatniego dnia zespoły prezentują swoje startupy przed innymi uczestnikami i sędziami, którzy oceniają ich prace. Startup Weekend pozwala wielu pomysłom zaistnieć, a nawet przeistoczyć się w prężnie rozwijające się biznesy.

Startup Weekend w Olsztynie organizowany jest przez pasjonatów nowych technologii przy wsparciu stowarzyszenia OLCAMP i Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM.

wydarzenie prowadzone jest w języku angielskim.

Sprzedaż biletów: https://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-olsztyn-1-tickets-15137821632

Więcej na stronie: http://www.up.co/communities/poland/olsztyn/startup-weekend/5502

Pytania, kierować do: Paweł Harajda (OLCAMP) 506 086 449

w kategorii