„Niebieskie Piórko” – święto Wydziału Sztuki

Zmień rozmiar tekstu

Studenci i wykładowcy Wydziału Sztuki UWM zapraszają 10 maja na kolejną edycję „Niebieskiego Piórka”.

„Niebieskie Piórko” to święto Wydziału Sztuki, organizowane przez studentów. W tym roku odbędzie się pod tytułem „Niebiesko mi…”. Impreza rozpocznie się 10 maja (wtorek) o godz. 17.00 w Spichlerzu MOK. W programie studencka wystawa plastyczna, koncert oraz jam session.

„Niebieskie Piórko” to czas integracji studentów, wykładowców oraz pracowników WS. Przy dźwiękach klimatycznej muzyki wykonywanej przez studentów Instytutu Muzyki można zapoznać się z pracami studentów z Instytutu Sztuk Pięknych. Studenci i wykładowcy chcą pozytywną energią podzielić się z miastem i zaprosić wszystkich do świętowania.