Motomikołaje po raz 6.

Przejażdżki motocyklami, quadami, słodkie upominki oraz talony na posiłki w staromiejskich restauracjach – to niektóre z atrakcji 6. akcji Motomikołaje organizowanej przez Studencki Klub Motocyklowy TABUN.


Od pięciu lat Studencki Klub Motocyklowy TABUN działający przy Akademickim Centrum Kultury UWM zbiera pieniądze dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Także i tym razem celem zbiórki jest zakup pomp infuzyjnych służących do precyzyjnego dawkowania leków. Poprzednie zbiórki zaowocowały zakupem kilku takich urządzeń oraz wsparciem remontu pomieszczeń szpitalnych. Impreza rozpocznie się na olsztyńskiej starówce 6 grudnia o godz. 9:00.
– Ci, którzy wrzucą coś do puszki mogą liczyć na motocyklową przejażdżkę, słodkości czy kupon na posiłek w jednej z restauracji na starym mieście albo zdjęcie z motomikołajem i jego stalowym zaprzęgiem – zapewnia Paweł Gutowski z klubu TABUN, koordynator kwesty. – Ucieszy nas każde wsparcie, choć szczególnie hojni mogą liczyć na drobne prezenty od Mikołaja.
Kwesta na starówce rozpocznie się po godz. 9 a zakończy o godz. 16.
Szczegóły na www.tabun.olsztyn.pl

w kategorii