Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM w tenisie stołowym

Zmień rozmiar tekstu

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Klub Sportowy AZS UWM i Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zapraszają na Międzywydziałowe Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w tenisie stołowym.

Zawody odbędą się 18.03.2018 r. od godziny 12:00 w sali sportowej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ul. Żołnierska 14

Szczegóły organizacyjne w załączonym komunikacie.

Termin i miejsce: 18.03.2018 r. (niedziela), godzina 12.00, sala sportowa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ul. Żołnierska 14.

Uczestnicy: pracownicy i studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

System gier: W zawodach uczestniczą drużyny wydziałowe. Wydział reprezentuje zespół składający się z 2 osób. Każdy wydział może zgłosić dowolną liczbę zespołów, jednak w klasyfikacji końcowej będzie uwzględniony zespół z najlepszym wynikiem.

Nagrody: za zajęcie I-III miejsca – pamiątkowe dyplomy, puchary. pamiątkowe koszulki z logo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Zapisy: w dniu turnieju, nie później niż na 15 min. przed rozpoczęciem turnieju. Osoby odpowiedzialne: Michał Ogrodniczak tel.512683967, Joanna Ryba tel. 690367070

Organizatorzy: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Klub Sportowy AZS UWM, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego