Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Animal Genetics and Genomics”.

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej dotyczącej wszystkich działów genetyki i genomiki zwierząt. W ostatnim dniu odbędzie się specjalne forum: „Nauka wobec praktycznej hodowli”, koncentrujące się na selekcji genomowej bydła.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Animal Genetics and Genomics" odbędzie się w dniach 2-4 lipca.

Ze względu na uniwersalny charakter badań genetycznych, zachęcamy zainteresowanych pracowników UWM do wzięcia udziału w konferencji. Udało nam się zaprosić wykładowców z Niemiec, Francji, Rosji, Indii a także wybitne indywidualności z Polski. Liczymy także na udział hodowców, szczególnie z ośrodków hodowli zarodowej i hodowców indywidualnych. Mamy nadzieję na ożywioną i konstruktywną dyskusję.

Organizatorami konferencji są Katedra Genetyki Zwierząt UWM w Olsztynie oraz Olsztyński Oddział Polskiego Towarzystwa Genetycznego. Konferencja obejmuje wszystkie działy genetyki i genomiki zwierząt, chcemy jednak w ostatnim dniu zorganizować specjalne forum: „Nauka wobec praktycznej hodowli", koncentrując się na selekcji genomowej bydła. Tematyka wykładów została tak dobrana aby zaprezentować zarówno stan obecny jak i konieczność rozwoju tej rewolucyjnej metody hodowlanej.

Pełny program oraz rejestracja on-line na stronie wydarzenia.

w kategorii