Make Art, Not War: "Me and My Girl" na pomoc Ukrainie

Uniwersytecki Teatr Muzyczny we współpracy z Chórem im. prof. W. Wawrzyczka oraz szkołą tańca Korzeniowski Studio, zaprasza na musical pt.: "Me and My Girl". Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie w całości na pomoc Ukrainie.

Spektakl Uniwersyteckiego Teatru Muzyczynego UWM zorganizowany z myślą o celach charytatywnych odbędzie się 31 marca (czwartek) w Sali Kongresowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM (ul. Dybowskiego 11) o godz. 18:00.

- "Me and My Girl" to musical stworzony przez Noela Gay'a, w konwencji komedii gwarantującej fantastyczną zabawę. Spektakl opowiada historię nieposkromionego i nieokrzesanego dżentelmena cockneya, Billa Snibsona, który dowiaduje się, że jest czternastym dziedzicem hrabiego Hareford. Akcja rozgrywa się pod koniec lat 30. XX wieku w Hampshire, Mayfair i Lambeth - informują przedstawiciele UTM.

Bilety w cenie 50 zł można rezerwować mailowo: adam.rebisz@uwm.edu.pl

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie w całości na pomoc Ukrainie.

Humorystyczną zapowiedź musicalu można znaleźć w serwisie YouTube:

Więcej informacji na temat pomocy Ukrainie: http://www.uwm.edu.pl/solidarni-ukraina

Fot. Uniwersytecki Teatr Muzyczny