"Kultura pod Choinkę". Akademickie Centrum Kultury UWM zaprasza

plakat koncertu
W bożonarodzeniowy nastrój przeniesiemy się już 12 grudnia w auli Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM. Agendy Akademickiego Centrum Kultury podsumują swoje tegoroczne dokonania.

Na scenie zaprezentują się m.in.: Chór im. prof. Wiktora Wawrzyczka, Akademicka Orkiestra Dęta, Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo", Teatr Kloszart, Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Artemis", Akademicki Klub Miłośników Fantastyki "Olifant", Yacht Klub UWM, Akademicki Klub Turystyczny, Akademicki Klub Płetwonurków "Skorpena", Studencka Agencja Fotograficzna "Jamnik", Teatr Studencki Cezar.

W tradycję przedświątecznych spotkań wpisała się coroczna akcja charytatywna. Po raz kolejny wspomagamy leczenie onkologiczne Przemysława Mroczkowskiego, członka Studenckiej Grupy Motocyklowej TABUN Olsztyn, który od kilku lat zmaga się z guzem mózgu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!