Kortowski Adapter 2021: Włącz się do studenckiej społeczności

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia UWM zaprasza na Kortowski Adapter 2021, czyli cykl spotkań i warsztatów integracyjno-adaptacyjnych dla wszystkich studentów i studentek UWM w Olsztynie.

W ofercie Adaptera znajdą się:

• warsztaty rozwoju osobistego;
  • warsztaty dot. skutecznego radzenia sobie ze stresem;
  • warsztaty dot. pracy w zespole i funkcjonowania w nowym środowisku;
  • spotkania z przedstawicielami Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia;
  • spotkania integracyjne…

… i wiele, wiele innych!

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia UWM chce pomóc studentkom i studentom w odkrywaniu pełnego potencjału życia studenckiego na naszej Uczelni.

Spotkania będą się odbywać w październiku i listopadzie 2021 r.

Osoby zainteresowanie udziałem w Adapterze powinny śledzić facebookowy fanpage Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM "Empatia" i zapisywać się na interesujące je wydarzenia.

- Spragnieni bezpośredniego kontaktu, zaplanowaliśmy wszystkie wydarzenia w formie stacjonarnej - zaznaczają organizatorzy wydarzenia. - Jeśli jednak sytuacja epidemiczna nie pozwoli nam na realizację spotkań w kontakcie bezpośrednim, przeniesiemy się do sieci.

Kortowski Adapter 2021