Kortowiada: koszulki wydziałowe pomogą Ukrainie

Organizatorzy 61. edycji Kortowiady zdecydowali, że część zysku z zakupu juwenaliowych koszulek wydziałowych zostanie przeznaczona na pomoc Ukrainie. Zamówienia na T-shirty można składać do 17 marca.

Koszulki wydziałowe to tradycja Kortowiady. Jest więc wielu absolwentów i pracowników UWM, którzy z namaszczeniem przechowują swoje juwenaliowe T-shirty w szafach. Są i tacy, którzy noszą je wtedy, kiedy chcą wrócić pamięcią do kortowiadowych koncertów i czasu spędzonego w gronie przyjaciół ze studiów.

W czasie trwania festiwalu studenckiego koszulki wydziałowe mają szereg zadań. Dzięki nim jeszcze łatwiej jest nam się czuć członkami jakiejś wspólnoty. Są też znakiem rozpoznawczym, bo pozwalają szybko wyłowić z tłumu koleżanki i kolegów z wydziału. Warto jednak pamiętać, że mają one i dodatkową funkcję: umożliwiają korzystanie ze zniżek. Przykład? Osoba posiadająca wydziałowy T-shirt będzie mogła kupić bilet ulgowy na wydarzenie Silent Party.

W tym roku koszulki mają jeszcze jedną ważną misję: pomagają Ukrainie. Część zysków ze sprzedaży T-shirtów organizatorzy Kortowiady przekażą na cele charytatywne.

Do 13 marca trwa także promocja: przy zamówieniu minimum dwie koszulki otrzymuje się vlepki Kortowiada Green Camp.

Koszulki wydziałowe można zamawiać do 17 marca za pośrednictwem sklepu Kortowo Store.

Przypomnijmy, że Kortowiada 2022 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. Karnety są do kupienia >>> tutaj.