Konsul USA na UWM

Konsul z ambasady USA odwiedzi UWM
Studium Języków Obcych zaprasza studentów naszego Uniwersytetu na spotkanie z Konsulem Abrahamem Lee, przedstawicielem Ambasady USA w Polsce.

Spotkanie z Konsulem odbędzie się we wtorek 28 listopada o godz. 11.30 Studium Języków Obcych UWM, w sali 2.

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem, panem Abrahamem Lee, który:
 
- przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów
- wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny
- odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji - pan Konsul mówi po polsku
 

Prelegenci:

Abraham Lee, Vice Consul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie

Abraham Lee jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Azji - na misji w Ho Chi Minh w Wietnamie (dawny Sajgon). Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Sprawiedliwości jako prawnik -  Asystent U.S. Attorney.

 

Bożena Magdziak, Consular Assistant, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie

Pani Bożena Magdziak od 30 lat zajmuje się sprawami wyjazdów studentów i absolwentów polskich uczelni do Stanów Zjednoczonych. Jest ekspertem w sprawach procedur wizowych, zasad programów wymiany polsko - amerykańskich, oraz studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia w USA.

 

Marek Witkowski, studencki ambasador w Olsztynie, Camp Counselors USA - Poland

Marek Witkowski od 9 lat wysyła studentów na wakacyjne programy wyjazdowe w Stanach Zjednoczonych. Liczba studentów którzy dzięki niemu spędzili wakacje w USA to 467 osób. Jako praktyk, doradza jakie są możliwości oraz oferty pracy. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

Wizyta konsula USA w Studium Języków Obcych na UWM

w kategorii