Jubileuszowy koncert Akademickiej Orkiestry Dętej

Akademickie Centrum Kultury UWM zaprasza 30 marca na koncert wieńczący obchody jubileuszu Akademickiej Orkiestry Dętej.

30-osobowa orkiestra, która od od 10 lat działa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, wykonuje muzykę pop, latynoamerykańską, filmową, marszową. Jej instrumentarium zostało rozbudowane o gitarę basową, gitarę elektryczną i fortepian, co uatrakcyjniło brzmienie zespołu i pozwoliło rozszerzyć repertuar.

Na scenie pojawią się również goście: Ilona Kossakowska, Daniel Ruminkiewicz - śpiew, Jakub Grajkowski - beatbox oraz Zespół Taneczny "Endorfina", działający przy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM.

Zapraszamy 30marca godz. 19:00 do auli glównej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM, ul. Dybowskiego 11

Wstęp wolny!