Jesienne przesłuchania w Radiu UWM FM

Zmień rozmiar tekstu

Radio UWM FM zaprasza na jesienne przesłuchania! Nie musisz mieć doświadczenia. Tu nauczysz się, jak tworzyć małe formy dziennikarskie i autorskie audycje.

Radio to miejsce dla osób ciekawych świata, chcących dzielić się swoimi zainteresowaniami i poznawać nowych ludzi. Jeśli interesujesz się życiem miasta, sprawami studenckimi, naukowymi, kulturą, sportem lub cenisz sobie dobre granie - to najlepsze miejsce dla Ciebie! Radio UWM FM informuje o życiu studenckim i naukowym na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od zawsze stawia także na promocję ciekawych wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz muzycznych. Dlatego znajdzie się tu miejsce zarówno dla fanów alternatywnego grania, jak i naukowców, którzy w ciekawy sposób opowiadają o badaniach i odkryciach.

Zapraszamy w czwartek i piątek (27-28 października) od 15 do 19. Opowiedz nam o sobie, przedstaw swój pomysł - a już niebawem możemy rozpocząć współpracę.

Radio UWM FM ul. Kanafojskiego 1 (DS2 w Kortowie) Masz pytanie? Napisz! - pisz@uwmfm.pl Daj sobie szansę! Jeśli chcesz zostać zawodowym dziennikarzem - u nas najszybciej dostaniesz szansę, aby realizować się i zgłębiać tajniki tej pracy. To nie praca zarobkowa, a szansa na zdobycie cennego doświadczenia, które przydaje się nie tylko w mediach. Jeśli masz wolny czas i kreatywne pomysły - właśnie tu znajdziesz miejsce na ich realizację. Zapraszamy! Więcej informacji: uwmfm.pl