„Jak to jest być studentem online?” - konkurs dla studentów

plakat konkursu na etiudę
Nakręć film i zdobądź nagrodę! Olsztyński oddział Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego przy Wydziale Nauk Społecznych UWM ogłasza konkurs dla studentów na etiudę filmową „Jak to jest być studentem online?”.

Konkurs ma na celu zaprezentowanie refleksji studentów z województwa warmińsko-mazurskiego nad „codziennością online” w kreatywnej filmowej formie.

Zachęcamy studentów do wypowiedzi na następujące zagadnienia:

a)         kształcenie akademickie w trybie online,

b)         kontakty społeczne i komunikacja studentów w świecie cyfrowym,

c)         kultura studencka online,

d)        media i technologie cyfrowe w życiu codziennym studenta.

Termin przesyłania zgłoszeń - do 30 listopada 2020 r.

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów oraz prezentacja nagrodzonych filmów odbędzie się 11 grudnia 2020 r. na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim podczas konferencji z cyklu „Dziecko - cyfrowy tubylec w szkole. Problemy i wyzwania”.

Regulamin konkursu oraz inne szczegółowe informacje na stronie http://wns.uwm.edu.pl/inped/konferencje/cyfrowy-tubylec/konkurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!