Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo?

Zmień rozmiar tekstu

Katedra Filologii Angielskiej i Wydział Humanistyczny zapraszają na wykład otwarty pt. „Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo?”

Wykład przeprowadzi prof. Jacek Pyżalski z uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wykład rozpocznie się dzisiaj 2 grudnia o godz. 15.30 w auli nr 37 na Wydziale Humanistycznym. Wykład będzie transmitowany on line przez TV Kortowo.

Transmisja Online

Profesor Jacek Pyżalski jest pracownikiem Wydziału Usług Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Jest autorem licznych publikacji, między innymi pierwszej monografii na rynku polskim dotyczącej agresji elektronicznej „Agresja elektroniczna wśród dzieci i młodzieży". Jest również znanym trenerem w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspertem w zakresie edukacji medialnej. Jego wykłady są znakomitym przykładem łączenia wiedzy akademickiej z zastosowaniami praktycznymi, szczególnie dla nauczycieli i studentów pedagogiki oraz specjalności nauczycielskiej.