Instytut Historii zaprasza

plakat wydarzenia
Wykładowcy Instytutu Historii UWM zapraszają na spotkanie Drzwi Otwarte Instytutu Historii, które odbędzie się 27 kwietnia (wtorek) w godz. 10.00-13.00.

Instytut Historii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zaprasza kandydatów na studia w roku akademickim 2021-22 na spotkanie online w aplikacji Google Meet pt. Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM online, które odbędzie się 27 kwietnia (wtorek) w godz. 10.00-13.00.

Link do spotkania: https://meet.google.com/ubh-dsuo-yrz

Pracownicy oraz studenci Instytutu zaprezentują ofertę edukacyjną Instytutu Historii UWM, na którą składają się kierunki:

historia - specjalności historia oraz nauczycielska z WOS (I stopień kształcenia/ licencjat)

wojskoznawstwo (I st. kształcenia/licencjat),

historia - specjalności nauczycielska z WOS oraz archiwistyka i zarządzanie dokumentacją współczesną (II st. kształcenia/ studia magisterskie uzupełniające),

interdyscyplinarne studia strategiczne (II stopień kształcenia/ studia magisterskie uzupełniające).

Prowadzący przybliżą także młodzieży warunki, w jakich można studiować na Wydziale Humanistycznym UWM, dysponującym jednym z najpiękniejszych kampusów uniwersyteckich w Polsce. Ważnym punktem spotkania będzie możliwość porozmawiania online ze studentami Instytutu Historii.

Instytut Historii przygotował również dla kandydatów specjalny Niezbędnik Kandydata na studia w Instytucie Historii UWM.

Link do Niezbędnika:

http://www.uwm.edu.pl/historia/pliki/article/2391/Niezb%C4%99dnik%20kandydata%20w%20IH%20UWM.pdf

Zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną w Niezbędniku Kandydata na studia w Instytucie Historii UWM!