Global Service Jam – maraton projektowania

Już po raz trzeci zagości na UWM Global Service Jam - święto kreatywności, myślenia projektowego i innowacyjności.

Warsztaty odbędą się w dniach 20 marca (od godz. 16.00) – 22 marca (do godz. 15.00) w budynku Wydziału Humanistycznego UWM (ul. K. Obitza).

Główni organizatorzy:

Kierunek analiza i kreowanie trendów na UWM

Robieprojekt.pl

Współorganizatorami są:

Wydział Nauk o Żywności UWM

Wydział Nauk Ekonomicznych UWM

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM

Olcamp

Studenckie Forum BCC

Global Service Jam to międzynarodowe przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy interesują się projektowaniem usług. Wszystkie grupy biorące udział w Global Service Jam mają jedynie 48 godzin na zaprojektowanie rozwiązania na zadany, wspólny dla wszystkich temat. O tym, jaki będzie tegoroczny temat dowiemy się 20 marca, tuż przed rozpoczęciem wydarzenia.

W tym roku zachęcamy do interpretowania ogólnoświatowego tematu w kontekście najbliższego otoczenia, szkoły, uczelni, osiedla, miasta, studentów, mieszkańców, dzieci i seniorów, osób z niepełnosprawnościami. Opracowane rozwiązania będą stanowiły bank pomysłów wdrożeniowych w naszym regionie.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy:

• są otwarci na współpracę z innymi, chcą się dzielić swoją kreatywnością, wiedzą i doświadczeniem
  • maja wielką chęć nauczyć się nowych umiejętności, zdobyć nową wiedzę i pokazać się światu ze swojej najlepszej strony
  • lubią dobrą zabawę i życzliwą współpracę
  • chcą się nauczyć i popraktykować metodę design thinking

Szczegóły: