Global Service Jam

Spotkanie ludzi kreatywnych - po raz pierwszy w Olsztynie! Zapisz się!

Global Service Jam to międzynarodowe przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy interesują się projektowaniem usług. Ludzie kreatywni, którzy nie boją się eksperymentalnych metod rozwiązywania problemów, spotykają się każdego roku, żeby współpracując ze sobą, wymyślać rozwiązania najistotniejszych problemów.

  • Wszystkie grupy biorące udział w Global Service Jam mają jedynie 48 godzin, na zaprojektowanie rozwiązania jednego, wspólnego dla wszystkich problemu. O tym, jaki bedzie tegoroczny temat dowiemy się 9 marca, tuż przed rozpoczęciem wydarzenia.
  • Efektem Global Service Jam są projekty lub prototypy, które stanowią gotowe rozwiązania problemów.
  • Istotą Global Service Jam jest dobra zabawa, kreatywność i życzliwa współpraca. w trakcie spotkania można nauczyć się nowych umiejętności i kompetencji w zakresie innowacyjnych metod projektowania rzeczywistości.

 

W tym roku Global Service Jam po raz pierwszy zagości w Olsztynie !!!!!!

Za organizację przedsięwzięcia odpowiadają osoby odpowiedzialne i zaprzyjaźnione z kierunkiem studiów Analiza i kreowanie trendów UWM w Olsztynie.

 

 Service Jam Olsztyn odbędzie się w dniach 9-11 marca. Rozpocznie się w piątek (9 marca) o godzinie 16.30 na Wydziale Humanistycznym (ul. Obitza 1, 10-725 Olsztyn) i zakończy się 48 godzin później (11 marca). W trakcie 48 godzinnego warsztatu, posługując się metodą myślenia projektowego (design thinking), będziemy tworzyć innowacyjne projekty na temat zadany przez organizatora.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Uczestnictwo wymaga jednak uprzedniej rejestracji https://servicejamolsztyn.evenea.pl/ .

Liczba miejsc ograniczona.

 

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/222029281677547/

 więcej informacji: http://uwm.edu.pl/trendy/a_global-service-jam-2018_93.html

 

 

w kategorii