Dzień Otwarty WNS

Wydział Nauk Społecznych zaprasza 27 maja na Dzień Otwarty. Będzie to doskonała okazja do poznania oferty kształcenia i zadania pytań dotyczących rekrutacji.

Drodzy Absolwenci!

Zbliża się czas wyborów kierunków studiów. Wielu z Was zastanawia się, jaki kierunek studiów będzie tym najlepszym, czy i gdzie można znaleźć po nim zatrudnienie, czy studiowanie będzie okazją do rozwoju personalnego oraz nabycia oczekiwanych kwalifikacji i kompetencji.

Mamy dla Was doskonałą ofertę, w ramach której znajdziecie do wyboru 10 różnych kierunków studiów i prawie 30 specjalistycznych zakresów. Chcecie dowiedzieć się więcej o studiach na Wydziale Nauk Społecznych, spędźcie z nami Dzień Otwarty w formie online. Zapraszamy 27 maja 2021 roku. Będzie to doskonała okazja do poznania oferty kształcenia o dogodnej godzinie (oferujemy III tury spotkań), zadania pytań dotyczących rekrutacji (przez ponad 2 godziny czekają na Was pracownicy, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące ubiegania się na studia) oraz wypicia w przerwach kawy ze studentami, członkami wydziałowych organizacji kulturalnych, naukowych i wielu innych.

Bądźcie tego dnia z nami. Zarezerwujcie termin i dołączcie do nas. Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram. Linki do poszczególnych spotkań znajdziecie pod adresem: www.wns.uwm.edu.pl/dzien-otwarty-wns.

Już dziś dołączcie do naszego Fanpage WNS https://www.facebook.com/

 Czekamy na Was!

 

w kategorii