Dzień Otwarty Akademii Biznesu UWM

Jeśli masz pomysł na biznes, prowadzisz projekt naukowo-badawczy lub swoją firmę, ale jeszcze nie do końca sobie z nią radzisz - przyjdź na spotkanie do Akademii Biznesu.

Zapraszaszamy na Dzień Otwarty Akademii Biznesu UWM (ul. R. Prawocheńskiego 9), który odędzie się 23 maja w godz. 14:00-16:00. Eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, także te dotyczące rekrutacji w październiku 2019 roku.

Akademia Biznesu UWM jest to międzywydziałowa jednostka, która uczy swych studentów przedsiębiorczości, zarządzania zespołami pracowniczymi i umiejętności komercyjnego wykorzystania uzyskanej wiedzy. Akademia jest wzorowana na wiodących placówkach skandynawskich, które najlepiej łączą naukę ze środowiskiem biznesu. Korzysta zatem z doświadczenia i najlepszych wzorców w rozwoju przedsiębiorczości studentów oraz ze sposobów komercjalizacji wyników badań.