Dołącz do Radia UWM FM. Wkrótce wiosenne przesłuchania

Redakcja Radia UWM FM zachęca: jeśli chcesz się rozwijać, poznać wiele ciekawych osób a może nawet przeżyć przygodę swojego życia - koniecznie zajrzyj na wiosenne przesłuchania Radia UWM FM w środę 16 marca! Przyjdź, opowiedz o swoich zainteresowaniach i dołącz do załogi!

Kto ma szansę dołączyć do zespołu redakcyjnego Radia UWM FM?

- Każdy, kto poświęci trochę czasu na realizację swoich własnych audycji lub po prostu chciałby nauczyć się podstaw pracy reportera czy prezentera radiowego. Nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczy otwarta głowa, chęci i zaangażowanie. Zaparszamy zarówno uczniów szkół średnich, studentów, jak i osoby, które skończyły już kształcenie a chciałyby zdobyć nowe doświadczenie - mówi Piotr Szauer, redaktor naczelny Radia UWM FM.

I dodaje: - Podczas przesłuchań zapytamy cię o twoje zainteresowania, obszary, w których chcesz realizować się w redakcji i ewentualne pomysły na audycje. Wystarczy, że zajrzysz do nas w środę 16 marca między 15:00 a 18:00. Zrób ten pierwszy krok. To nic nie kosztuje. A może okaże się, że zostaniesz tu na długie lata?

Do zobaczenia i usłyszenia w Radiu UWM FM!