Czwartki z humanistyką – IV edycja

Zmień rozmiar tekstu

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego zaprasza na 4. cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ.

Składają się na niego interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży gimnazjów i liceów. Chcemy w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby była ona atrakcyjna dla uczniów. Zaprezentują ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. Zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Na ósme spotkanie zapraszamy już 17 maja o godz. 9:45.

  Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

-          17 maja 2018(zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja)

-         14 czerwca 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 7 czerwca).

 

Zainteresowanych nauczycieli bardzo prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.

dr Renata Rozbicka prodziekan ds. studenckich i promocji