Czwartki z humanistyką – IV edycja

Zmień rozmiar tekstu

plakat czwartków
Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego zaprasza na 4. cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ.

Składają się na niego interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży gimnazjów i liceów. Chcemy w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby była ona atrakcyjna dla uczniów. Zaprezentują ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. Zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Na piąte spotkanie zapraszamy już 15 lutego o godz. 9:45.(oferta poniżej).

 Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

-         15 lutego 2018(zgłoszenia przyjmujemy do 8 lutego)

-         15 marca 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca)

-         19 kwietnia 2018(zgłoszenia przyjmujemy do 12 kwietnia)

-         17 maja 2018(zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja)

-         14 czerwca 2018 (zgłoszenia przyjmujemy do 7 czerwca).

Zainteresowanych nauczycieli bardzo prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.

dr Renata Rozbicka prodziekan ds. studenckich i promocji

 

 

Pływalnia Uniwersytecka - nie tylko dla studentów

Chcesz się zregenerować, popływać, albo wynająć salę do ćwiczeń lub imprezę rekreacyjno-towarzyską? Więcej informacji znajdziesz na http://www.uwm.edu.pl/basen/

Pływalnia uniwersytecka jest czynna codziennie od  godz. 06.30 do godz. 22.30.