Czwartki z humanistyką 3. sezon

Wzorem lat ubiegłych pracownicy Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego przygotowali CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ. Jest to cykl spotkań edukacyjnych. Składają się na nie interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Chcemy w ten sposób wspierać młodzież w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby była atrakcyjna dla uczniów. Zadbaliśmy też o to, aby prezentowali ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. Podczas każdego spotkania zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie Wydziału Humanistycznego. Więcej czytaj tutaj: http://slowianieuwm.wix.com/czwartkizhumanistyka.

Program na plakacie poniżej.

 

 Na 8 czerwca 2017 zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca.

 Zainteresowanych nauczycieli bardzo proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.

dr Renata Rozbicka,

prodziekan ds. studenckich i promocji