Akademia na Bank na UWM w Olsztynie

Zmień rozmiar tekstu

Rekrutacja już trwa. Akcja rozpocznie się 10 lutego 2014 r. i trwać będzie przez 3 miesiące.

Akademia na Bank na UWM w Olsztynie

Akademia na Bank to cykl warsztatów i szkoleń dla studentów II i III roku realizowany w ramach współpracy Citigroup z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Zajęcia praktyczne, przygotowujące do podjęcia pierwszej pracy, prowadzone będą przez wykwalifikowanych pracowników Citigroup. W trakcie Akademii na Bank dowiesz się jakich kompetencji poszukujemy wśród kandydatów do pracy i zdobędziesz nowe umiejętności. Będziesz pracował w grupie, wraz ze swoimi znajomymi, nad ciekawymi, realnymi zadaniami (case study), z którymi nasi pracownicy mierzą się każdego dnia wykonując swoje obowiązki. Nauczysz się analizować skomplikowane tematy biznesowe i proponować ich rozwiązania. Będziesz doskonalił sztukę autoprezentacji pod okiem najlepszych szkoleniowców.

Po zakończeniu Akademii na Bank otrzymasz dyplom, który będzie istotnym atutem w procesach rekrutacyjnych do pracy w Citi oraz „Programu Praktyk Letnich” i „Programu Rozwój na Bank”.

Akademia na Bank rozpocznie się 10 lutego 2014 r. i trwać będzie przez 3 miesiące (3 spotkania w miesiącu).

Weź udział w rekrutacji:

Wyślij swoje CV* na adres citi@uwm.edu.pl do 19 stycznia 2014 roku.

* Wymagane jest umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez współorganizatorów „Akademii na Bank” tj. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Citigroup dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji do „Akademii na Bank” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

CV nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w trakcie rekrutacji do „Akademii na Bank”.

Zadbaj o Swoją przyszłość już dziś!

Szczegóły na stronie www.citihandlowy.pl/akademia

patronat medialny