Akademia na Bank

Cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń realizowany we współpracy z bankiem Citi Handlowy oraz Citi Service Center Olsztyn.

Akademia na Bank po raz piąty na UWM w Olsztynie

 

Akademia na Bank to cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń realizowany przez Biuro Karier Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie we współpracy z Citi Handlowy oraz Citi Service Center Olsztyn.

Już po raz piąty organizujemy zajęcia praktyczne, przygotowujące do podjęcia pierwszej pracy, prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników, realizowane w siedzibie banku. Dzięki Akademii na Bank dowiesz się, jakich kompetencji pracodawcy poszukują u kandydatów do pracy i zdobędziesz nowe umiejętności. Na zajęciach zmierzysz się z ciekawymi, realnymi zadaniami (case study), z którymi pracownicy banku mierzą się każdego dnia. Nauczysz się analizować  i rozwiązywać skomplikowane zagadnienia biznesowe. Będziesz doskonalił sztukę autoprezentacji pod okiem najlepszych szkoleniowców.

Akademia na Bank rozpocznie się w dniu 12 stycznia 2017 roku i potrwa do 25 maja 2017 r. (zaplanowano 8 spotkań).

Po zakończeniu Akademii na Bank otrzymasz dyplom, który będzie istotnym atutem w procesach rekrutacyjnych do pracy w Citi Handlowy oraz „Programu Praktyk Letnich”
i „Programu Rozwój na Bank”.

 

Już dziś weź udział w rekrutacji:

 Wyślij swoje CV* na adres citi@uwm.edu.pl w terminie do 25 listopada 2016 roku.

 

* Wymagane jest umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez współorganizatorów „Akademii na Bank” tj. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Citigroup dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do „Akademii na Bank” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

 CV nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w trakcie rekrutacji do „Akademii na Bank”.

 

Szczegóły na stronie www.citihandlowy.pl/akademia/

 

 

Zadbaj o Swoją przyszłość!

 

w kategorii