Akademia E-Biznesu

Centrum Innowacji i Transferu Technologii jest partnerem strategicznym wydarzenia organizowanego w ramach Akademii E-Biznesu, które odbędzie się 5 listopada.

Częśc edukacyjno-networkingowa będzie miała miejsce w godzinach 16.00-20.00 w sali 102 Centrum Edukacji Technologicznej „Stara Kotłownia" w Kortowie (ul.Prawocheńskiego 9). Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom środowiska startupowego i nosi nazwę „Trendy w technologii 2015+".

Inicjatorem i głównym organizatorem cyklu spotkań jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem lokalnym wydarzenia jest Stowarzyszenie OLCAMP, zajmujące się promocją technologii i przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach.

W programie:

Rozmowa #1 – Bujanie w obłokach, czyli praca w chmurze.

Gość: Piotr Pietrzak, CTO IBM Poland & Baltics

Rozmowa #2 – Beacony: Małe urzadzenia i ogromne ilości danych

Gość: Szymon Fiedorowicz, CEO InvestCom

Rozmowa #3 – Globalny B2B przez przeglądarkę.

Gość: Szymon Piekarz, CEO LimDesk.com

Rozmowa #4 – Własny hardware, czyli wynalazcy XXI wieku

Gość: Tomasz Drosio, CFO Zortrax

Akademia e-Biznesu to organizowane przez web.gov.pl spotkania w formule barcampów, które odbywają się w 16 miastach Polski na przestrzeni października i listopada 2014 roku. Ich celem jest dostarczanie wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych, a zarazem stworzenie okazji do networkingu oraz nawiązanie dialogu pomiędzy start-upami, przedstawicielami dużego biznesu i administracją publiczną.

Tegoroczna Akademia e-Biznesu to nie tylko ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne, ale i – po raz pierwszy -Okrągłe Stoły Innowacji. Pod tą nazwą kryją się spotkania, do udziału w których organizatorzy zaprosili przedstawicieli społeczności start-upowej, administracji lokalnej oraz dużego biznesu. Spotkania maja na celu sprecyzowanie potrzeb młodego biznesu oraz wypracowanie najlepszych form wzajemnej współpracy wszystkich trzech środowisk.

Zapraszamy!

Szczegółowy program oraz informacje na stronie web.gov.pl

Możliwość rejestracji TUTAJ

w kategorii