20. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki - trwa przyjmowanie propozycji zajęć

Jubileuszowa edycja Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 r. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania propozycji zajęć do zrealizowania podczas wydarzenia.

W tym roku Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki będą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Wszyscy, którzy chcą poprowadzić zajęcia w czasie tego wydarzenia, proszeni są o zgłoszenie swoich propozycji za pomocą formularza elektronicznego, dostępnego po zalogowaniu na stronie: https://dninauki.uwm.edu.pl/formularz/odn/zgloszenie-imprezy. W przypadku braku założonego we wcześniejszych edycjach konta, prosimy o jego założenie na tej samej stronie. System będzie aktywny do 30 czerwca 2022 r. (do godziny 10:00).

 - W przypadku zajęć zdalnych, wzorem roku ubiegłego, istnieje możliwość zgłoszenia maksymalnie trzech powtórzeń zajęć dziennie, o długości 45 minut każde - informują przedstawiciele "Kortosfery" oraz Centrum Badań i Promocji UWM, którzy w tym roku odpowiedzialni są za organizację ODNiS. - Ograniczenie to wynika z faktu, że z pojedynczych zajęć on-line skorzystać może nieporównywalnie więcej osób, niż w przypadku zajęć tradycyjnych i zapotrzebowanie na uczestnictwo jest w zupełności zaspokajane.

Kategoriami tematycznymi tegorocznego wydarzenia będą:

  • Tajemnice Przyrody
  • Zdrowe Życie
  • Świat Technologii
  • Bez Granic
  • Sztuka w nas

Ewentualne pytania prosimy kierować mailowo: kortosfera@uwm.edu.pl

i telefonicznie: Mikołaj Zadrożny tel. 089 524-55-66, Małgorzata Pijanowska-Glicner tel. 089 524 -55-64.