15. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki oraz Europejska Noc Naukowców 2017

Zmień rozmiar tekstu

Pokazy, warsztaty, wystawy, spektakle - to tylko niektóre z wielu atrakcji 15. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 26-28 września.

Rezerwacja miejsc na poszczególne wydarzenia będzie możliwa od godz. 10:00 dnia 15 września. Tegoroczny program jest naprawdę bogaty. Będzie można zapoznać się z owocami różnych stref klimatycznych, a także ze skarbami ukrytymi na naszych polach.  Miłośnicy sztuki będą mogli wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez Teatr Studencki "Cezar" lub nauczyć się kaligrafii. Jeśli interesuje cię, jak działa winda lub jak jest zrobiony aparat fotograficzny - koniecznie przyjedź do Kortowa! Program wszystkich imprez znajduje się na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Ponadto, podobnie jak w ubiegłym roku, Uczelnia wraz z Instytutem Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie oraz Olsztyńską Szkołą Wyższą im. J. Rusieckiego zapraszają na Europejską Noc Naukowców – w piątek 29 września. Wydarzenia popularno-naukowe będą odbywały się równocześnie w Kortowie, na ul. Bydgoskiej i w centrum Olsztyna. Szczegółowy program znajduje się na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!