Polski English (UK)

Misja Kosmetyczna

 

 

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Centrum Innowacji i Transferu Technologii (UWM), jako członek sieci Enterprise Europe Network, jest współorganizatorem wizyty francuskich firm kosmetycznych w Polsce, która planowana jest na 10-13 czerwca 2014 r.

Francuskie firmy zrzeszone w Cosmetic Valley (www.cosmetic-valley.com) poszukują nowych partnerów biznesowych i właśnie w tej sprawie przyjadą do Polski.

Ich celem jest znalezienie wśród polskich firm zarówno dystrybutorów francuskich kosmetyków do makijażu, pielęgnacji urody, zapachów, itp. jak i producentów kosmetyków, którym francuskie firmy mogłyby zaproponować swój asortyment z zakresu składników, formuł, opakowań, oprogramowania itp.

Jest to niezwykła okazja dla Państwa do nawiązania międzynarodowej współpracy z francuskimi firmami kosmetycznymi najwyższych lotów. Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Deklarację chęci uczestnictwa w ww. wydarzeniu,  należy przesłać do Centrum Innowacji i Transferu Technologii pocztą tradycyjną lub w zeskanowanej formie mailem.

deklaracja na misję kosm.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

10-720 Olsztyn, ul. R. Prawocheńskiego 9
Tel. 089 523 39 00
Tel./fax 089 523 49 00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.uwm.edu.pl/ciitt

godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

 

logo-komisja